دوربین مداربسته roneka

در خواست نمایندگی

ضمن عرض تشکر از حسن نظر شما نسبت به مجموعه رسا گستر، به اطلاع می رساند که این مجموعه در نظر دارد به اشخاص حقیقی و یا حقوقی واجد شرایط در مراکز استان در سرتاسر ایران، نمایندگی اعطا کند. بدین منظور خواهشمند است درخواست خود را در قالب فرم زیر برای ما ارسال نمایید.

گارانتی و پشتیبانی

گارانتی و خدمات پس از فروش، مهم ترین وظایف شرکت های حرفه ای و مشتری مدار می باشد. رساگستر نیز، با توجه به اهمیت این موضوع و جلب رضایت دائمی مشتری،تاکید فراوانی بر این بخش دارد و با داشتن نیروی فنی مجرب و کارآمد، تمام تلاش خود را در حل سریع تر مشکلات و سوالات مشتریان انجام می دهد.

کارشناسان خبره

داشتن کارشناسان خبره جهت انجام مشاوره مناسب و درست محصولات به مشتری و همچنین ارائه خدمات پس از فروش در کم ترین زمان ممکن، از جمله خدمات شرکت رسا گستر برای مشتریان خود می باشد. ما به واسطه داشتن همکاران متخصص و فنی، در هرچه بهتر حل شدن مشکلات مشتریان ، تلاش میکنیم.

تشخیص حرفه ای نیاز مشتری

راهنمایی و مشاوره همه جانبه پروژه ها به صورت اختصاصی به هر مشتری، از جمله ویژگی های منحصر به فرد مجموعه رساگستر می باشد. ما به مشتریان خود، به صورت جداگانه، در رابطه با پروژه های گوناگون،مشاوره های مربوط و مناسب ارئه می دهیم.

آموزش

حفظ مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است.ما در این راستا،سطح علمی مشتریان خود را با برگزاری دوره های آموزشی افزایش داده و به آنها کمک می کنیم که قادر باشند بخشی از مشکلات ابتدایی خود را بدون نیاز به ما، در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنند.

دوربین مداربسته roneka
دوربین مداربسته roneka